EdeJong
  5. EdeJong

EdeJong

Lid sinds 2015 / ZAANDAM, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ans van Dijk - Mbanza - Ngungu kopen? Bied vanaf 50!
Ans van Dijk (1962) Nederlands Mbanza - Ngungu
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50