Lid sinds 2014 / waalwijk, Nederland
7 aangeboden items / 607 verkochte items
Afmetingen | 71 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 41 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 80 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 33 x 28 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |