Lid sinds 2014 / Ermelo, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |