Bivan
  5. Bivan

Bivan

Lid sinds 2021 / Erpe-Mere, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Etienne Le Compte - Regen, Huizen en Bergtop. kopen? Bied vanaf 275!
Etienne Le Compte (1931-2010) Belgisch Regen, Huizen en Bergtop.
Techniek Olieverf
Afmetingen 57.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 275