Mobach Keramiek (1895) Stempel Mobach Utecht handgeschreven nr 057
Afmetingen | 27 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 100
Lid sinds 2017 / Nijmegen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 4 x 33 x 33 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |