Bcjverhagen
  5. Bcjverhagen

Bcjverhagen

Lid sinds 2020 / Hooge mierde, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Cole Morgan - Kavel van 2 items: Zeefdruk 'Untitled VI' - 1994 en boek 'Twenty Years' - 1994 kopen? Bied vanaf 650!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Kavel van 2 items: Zeefdruk 'Untitled VI' - 1994 en boek 'Twenty Years' - 1994
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 650