Jan Hendrik Luyten (1859-1945)
Boszicht
Afmetingen | 74 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 105
4 biedingen