Autenti
  5. Autenti

Autenti

Lid sinds 2024 / Antwerpen, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Hendrik Luyten - Boszicht kopen? Bied vanaf 75!
Jan Hendrik Luyten (1859-1945) Nederlands Belgisch Boszicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 74 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 105
4 biedingen
Gustave Camus - Bij volle Maan kopen? Bied vanaf 75!
Gustave Camus (1914-1984) Belgisch Bij volle Maan
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75