Hendrik Werkman (1882-1945) „Een moscovitische legende“ Wladimir Solowjeff,
Techniek | Overig |
Afmetingen | 29.8 x 21 cm (h x b) |
€ 129
Lid sinds 2022 / Bremen, Duitsland
6 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Overig |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 41 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 22.8 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 76.2 x 56.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 50.5 x 35.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 32.5 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |