Albert58
  5. Albert58

Albert58

Lid sinds 2021 / 5051 VS Goirle, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Tijmen Moll - Te koop gerestaureerd stilleven kopen? Bied vanaf 485!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Te koop gerestaureerd stilleven
Techniek Olieverf
Afmetingen 92 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 485