7ummerGallery
  5. 7ummerGallery

7ummerGallery

Lid sinds 2024 / Kosice, Slowakije

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Don Hughes - Nachtstraat uit het Victoriaanse tijdperk kopen? Bied vanaf 70!
Don Hughes (1933) Engels Nachtstraat uit het Victoriaanse tijdperk
Techniek Olieverf
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Barry Hilton - Nacht straat kopen? Bied vanaf 100!
Barry Hilton (1941) Engels Nacht straat
Techniek Olieverf
Afmetingen 35 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Don Hughes - Victiaanse straat kopen? Bied vanaf 70!
Don Hughes (1933) Engels Victiaanse straat
Techniek Olieverf
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
James Walter Gozzard - Figuren met paarden op een dorp kopen? Bied vanaf 140!
James Walter Gozzard (1888-1950) Engels Figuren met paarden op een dorp
Techniek Olieverf
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rustige kustscène kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Rustige kustscène
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 10