3. Specials
  5. Realisme / Magisch Realisme / Hyperrealisme / Surrealisme

Realisme / Magisch Realisme / Hyperrealisme / Surrealisme

Realisme Special: Schilderijen en tekeningen als foto's. Moderne fijnschilders, klassieke werken uit de tijd dat fotografie nog niet bestond. Het mag best surrealistisch zijn, het gaat hierbij om de techniek. De vaak ongelooflijke knappe manier van schilderen of tekenen.

Grafiek is alleen toegestaan als de kunstenaar nadrukkelijk binnen dit genre werkt als schilder/beeldhouwer/tekenaar. Fotografie is natuurlijk niet toegestaan in deze Special.

Eberhard Havekost - Superstar 2, offset litho kopen? Bied vanaf 250!
Eberhard Havekost (1967) Duits Superstar 2, offset litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Marina Radius - De berenmand kopen? Bied vanaf 55!
Marina Radius (1953) Nederlands De berenmand
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 55
Tjalf Sparnaay - Klokhuis kopen? Bied vanaf 345!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands Klokhuis
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 345
Tjalf Sparnaay - Casino wit kopen? Bied vanaf 425!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands Casino wit
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 425
Tjalf Sparnaay - Ei / Egg kopen? Bied vanaf 365!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands Ei / Egg
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 365
Tjalf Sparnaay - De kus kopen? Bied vanaf 345!
Tjalf Sparnaay (1954) Nederlands De kus
Techniek Offset
Afmetingen 65 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 345
1 bieding
Johan Ponsioen - Stilleven met Vis / Tinnen Bord / Keulse Pot - Olieverf kopen? Bied vanaf 1250!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Stilleven met Vis / Tinnen Bord / Keulse Pot - Olieverf
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Henk Hollebeek - Voorbereiding voor als de gasten komen, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Henk Hollebeek (1948) Nederlands Voorbereiding voor als de gasten komen, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Evert Dijkstra - STUGKOP (stilleven voor Kopperdruk) kopen? Bied vanaf 55!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands STUGKOP (stilleven voor Kopperdruk)
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren kopen? Bied vanaf 895!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Techniek Olieverf
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Carel Willink - Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten' kopen? Bied vanaf 799!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Ingelijste litho: 'Evenwicht der krachten'
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Hendrik Johannes Slijper - Braamsluiper - gouache kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Braamsluiper - gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175