Faience Hubert Bequet (1934-1963) Grote soepterrine met onderschotel
Afmetingen | 24 x 23 x 37 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2200 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Huidig bod
€ 30
1 bieding