1e keer aangeboden

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van items die voor de eerste keer zijn aangeboden (dus geen heraanbiedingen). Wilt u alle items actief in de veiling bekijken? Kijk dan bij Volledig Aanbod.

Herman Brood - IK Ik kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands IK Ik
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Teun Kuipers - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Teun Kuipers (1979) Nederlands geen titel
Techniek Hout
Afmetingen 17.4 x 17.2 x 8.3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Herman Brood - Brood en Hond kopen? Bied vanaf 745!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Brood en Hond
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 105 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Ron Meilof - Zee avond kopen? Bied vanaf 400!
Ron Meilof (1953-2016) Nederlands Zee avond
Techniek Olieverf
Afmetingen 32 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 400
1 bieding
Christian van Hedel - The Watchers kopen? Bied vanaf 40!
Christian van Hedel (1974) Nederlands The Watchers
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 40
Edgard Heirman - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 120!
Edgard Heirman (1919-2004) Belgisch Vlaams landschap
Techniek Olieverf
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Corry Ammerlaan - Een stevige handruk & Op scheiding van wegen | 2x bronzen beeld | Artihove kopen? Bied vanaf 195!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Een stevige handruk & Op scheiding van wegen | 2x bronzen beeld | Artihove
Techniek Brons
Afmetingen 22.5 x 20 x 16 cm (h x b x d)
€ 195
Ben Allen - Monster Mickey (Orange) kopen? Bied vanaf 350!
Ben Allen (1979) Engels Monster Mickey (Oranje)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 350
Dirk Bakker - Kabouter in kamer kopen? Bied vanaf 125!
Dirk Bakker (1949) Nederlands Kabouter in kamer
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 125
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel .
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Tetsuro Sawada - "Views (blau)" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Tetsuro Sawada (1932-1998) Japans "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Knut & Marianne Hagberg - 8-Armige kandelaar,Scandinavisch design, gemerkt kopen? Bied vanaf 35!
Knut & Marianne Hagberg Deens 8-Armige kandelaar,Scandinavisch design, gemerkt
Afmetingen 33 x 13.5 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Tetsuro Sawada - "Brilliant Views" 1987 - Limitierte Auflage 100 - signiert - nummeriert kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Jean Albert Pollones - Dubbelportret van twee Scheveningse meisjes kopen? Bied vanaf 250!
Jean Albert Pollones (1972-1996) Nederlands Dubbelportret van twee Scheveningse meisjes
Techniek Olieverf
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Thierry Veltman - Naakte vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Thierry Veltman (1939) Nederlands Naakte vrouw
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Radersma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Radersma (1948) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Royal Copenhagen - Kristallen schaal ontwerp Per Lutken kopen? Bied vanaf 37!
Royal Copenhagen (1775) Deens Kristallen schaal ontwerp Per Lutken
Afmetingen 6 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 760 g
€ 37
Alexis Hubert Jaillot - Gravure van Friesland (La Seignevried d'Ovest Frise ou Frise Occidentale) kopen? Bied vanaf 150!
Alexis Hubert Jaillot (1632-1712) Frans Gravure van Friesland (La Seignevried d'Ovest Frise ou Frise Occidentale)
Techniek Gravure
Afmetingen 43.5 x 56.5 cm (h x b)
€ 150
Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 300
Mats Jonasson - Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas kopen? Bied vanaf 42!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Kristallen draaikolk schaal in frosted / helder glas
Afmetingen 11 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
€ 42
Corry Ammerlaan - Set van 2 kop met schotel, gesigneerd, Working together kopen? Bied vanaf 20!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Set van 2 kop met schotel, gesigneerd, Working together
Afmetingen 9 x 20 cm (h x b)
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Willem Brauck - Kleurrijk kopen? Bied vanaf 25!
Willem Brauck (1946-2014) Nederlands Kleurrijk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 25
Kunstaardewerkfabriek Regina - 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor kopen? Bied vanaf 22!
Kunstaardewerkfabriek Regina (1898) Nederlands 3 vroege miniaturen (cactuspotjes met schotel) Uni decor
Afmetingen 7 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 22
Francis Bacon - "Retrospektive" 1996 - originalplakat der Ausstellung, Haus der Künste - München kopen? Bied vanaf 50!
Francis Bacon (1909-1992) Engels Iers "Retrospectief" 1996 -
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
€ 50
Strawalde - Abstract kopen? Bied vanaf 35!
Strawalde (1931) Duits Abstract
Techniek Giclée
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Karl Fred Dahmen - „Chronik des Galilei“ 1965- Auflage 100 - signiert-nummeriert kopen? Bied vanaf 50!
Karl Fred Dahmen (1917-1981) Duits "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 50
Anne Rensen - Twee paren kopen? Bied vanaf 60!
Anne Rensen (1943) Nederlands Twee paren
Techniek Acryl
Afmetingen 49 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Jopie Huisman - Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL kopen? Bied vanaf 85!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands Kleurengiclee BORSTROK op DEVENTER STOEL
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Sonia Delaunay - Driehoeken in kleur kopen? Bied vanaf 65!
Sonia Delaunay (1885-1979) Frans Oekraïens Portugees Russisch Spaans Driehoeken in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 36 cm (h x b)
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho WINTER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho WINTER Handgesigneerd.
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 69
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee IJSBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee IJSBOEKET Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Willem van Scheijndel - Jambo kopen? Bied vanaf 50!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Jambo
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Günther Uecker - "Sarajevo" 2005 - Auflage 60 - handsigniert-nummeriert kopen? Bied vanaf 500!
Günther Uecker (1930) Duits "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 500
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HERFSTBOEKET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurengiclee HERFSTBOEKET Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Arnulf Rainer - "Hommage Mozart" Lithographie - drucksigniert kopen? Bied vanaf 500!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks Lithografie "Hommage Mozart" - gesigneerd in druk
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 500
Paul Overhaus - Zonder titel (Landschap) kopen? Bied vanaf 35!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands Zonder titel (Landschap)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 75.5 x 55.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Irene van den Bos - Composition in Black kopen? Bied vanaf 100!
Irene van den Bos (1953) Nederlands Composition in Black
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOURNESOLS uit 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans Kleurenlitho TOURNESOLS uit 1967
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 55
Aart van Dobbenburgh - Bloeiende planten op rotsen kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Bloeiende planten op rotsen
Techniek Litho
Afmetingen 27.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Bezemer - Babyportret kopen? Bied vanaf 30!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Babyportret
Techniek Litho
Afmetingen 28.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Herman Bernard Dieperink Jzn - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 30!
Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957) Nederlands Boerderij in landschap
Techniek Litho
Afmetingen 24.5 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Gijs Voskuyl - Devotie kopen? Bied vanaf 30!
Gijs Voskuyl (1915-2004) Nederlands Devotie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Jan Montyn - De Vormen (drieluik) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De Vormen (drieluik)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Jan Cox - De wenende paarden - zeefdruk kopen? Bied vanaf 110!
Jan Cox (1919-1980) Belgisch De wenende paarden - zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 110
1 bieding
Jan Willem Versteeg - Nature morte kopen? Bied vanaf 90!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Nature morte
Techniek Olieverf
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 90
Jorge Soler - Visages kopen? Bied vanaf 50!
Jorge Soler (1946) Frans Spaans Visages
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Roger Raveel - Individueel en algemeen kopen? Bied vanaf 1795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Individueel en algemeen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 1.795