Harrie Kuyten - Dame aan tafel - tekening 1922 (Wenen) - incl monografie en catalogus
Royal Limoges - Tharaud Limoges: borden Mattey-Beyrand (2)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste zeefdruk van Wouter Stips. Titel: Alles wat mama kan, kan jij ook. Nummer: 25/160. Jaar: 2001. Afmetingen incl. lijst: h63 x b83 cm. Afmetingen voorstelling: h39 x b59 cm. Met potlood gesigneerd door de kunstenaar aan de rechter onderzijde.
Galeriewaarde: 567 euro.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het kan zo worden opgehangen.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand.
Versturen met een koerier is ook een optie. De kosten, binnen Nederland, bedragen hiervoor 50 euro (met uitzondering van de Waddeneilanden).