Prachtig groots havengezicht door Wouter Dirk Oosterloo (1879-1955). Maar liefst 2 keer gesigneerd: rechtsonder en op de houten kist op de kade, zie foto's deze zijn onderdeel van de omschrijving.
Wouter Dirk Oosterloo (1879 - 1955), Keramist & Kunstschilder, signeerde o.a. 'WDO' of 'WO' (Scheen 1981)
Als schilder was hij autodidact. Hij schilderde in de trant van de nabloei van de Haagse School (Scheen 1981)
Onderwerpen
> stilleven
> landschap (beeldend werk)
Literatuur:
> Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, 1750-1880 [Scheen, 1981] , p. 384 (as: Oosterloo, Wouter Dirk)
> Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars, 1750-1950 [Scheen, 1969] [2-delig]
Het schilderij is in goede staat. Vanwege De afmetingen heeft ophalen de voorkeur.
NOTA BENE: Verzending buiten onderstaande landen is NIET mogelijk:
Nederland
Duitsland
België
Indien er buiten deze landen om wordt gekocht is de koper verantwoordelijk voor het afhalen door koerier