Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen - Verkocht

Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!
Tekening / Aquarel

Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!Wim ter Reehorst - Gezicht op een beekje met kale bomen kopen? Bied vanaf 200!
  • Wim ter Reehorst (1886)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Pastel/Krijt
Drager Papier
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41.5 x 34.5 cm (h x b)
Incl. lijst 57.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Opvallend is hoe Willem Pieter ter Reehorst (1868-1952) rust en verstilling weet over te brengen in zijn landschap. De kale bomen die net buiten het snijvlak vallen brengen enige spanning en abstrahering met zich mee. Voorts toont de reflectie van diezelfde bomen in het water diens artistieke observerende vermogen. De in Amsterdam geboren Wim ter Reehorst was actief als schilder aquarellist en tekenaar, in de eerste helft van de twintigste eeuw. Gedurende zijn artistieke leven was hij met name werkzaam in en rondom zijn geboortestad, daarna respectievelijk in Heiloo, Nunspeet en Den Haag. Hij was een leerling van de romantische en later realistisch werkende kunstenaar August Allebé (1838-1927). In deze krijt tekening toont ter Reehorst zich een intelligente en vernuftige navolger van de Haagse School.  Het werk is ingelijst binnen een passe-partout achter glas. Het label op de achterzijde wijst op een herkomst van de Haagse Van Deventer's Kunsthandel.
Het papier en het gebruikte medium verkeren in goede staat.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Wim ter Reehorst (1886)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deZichtbaereWerelt
Lid sinds 2022
14 verkochte items
49 cm
57.5 cm
34.5 cm
41.5 cm