Francois Le Vaillant - Le Tocard no. 9
Gerhard Rühm - ik ben (niet hier)! Skulptur
Gaston Hoffmann - Aux grands maux les grands remides
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het doek is in goede staat met wat gebruikelijke sporen naar leeftijd, iets licht verfverlies. Bosma lijkt de verf met wat zand gemengd te hebben (grove textuur) De witte vlekken op de achterkant is geen aanslag maar de primer (grondlaag) die plaatselijk door het linnen heen komt, de lijst heeft wat lichte gebruikssporen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hattem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter