Willem van Leusden - Brugge

Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!Willem van Leusden - Brugge kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem van Leusden (1886-1974)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 32x40 cm. Bladmaat 44x52,5 cm. Losbladig. Papier vergeeld.

Willem van Leusden werd geboren te Utrecht op 25 september 1886 en overleed aldaar op 8 maart 1974.
Opgeleid aan de Konin klijke academie voor Beeldende Kunst te Den Haag en de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam. Leerling van Pieter Dupont.
Docent aan de Kunstnijverheidsschool te Utrecht.
Graficus, schilder, tekenaar en meubelontwerper.
Lid van Arti et Amicitiae, Haagse Kunstkring,  Kunstliefde, Grafisch Gezelschap "De Luis" en De grafische.
Papier iets vergeeld.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00