Willem Brunet de Rochebrune - Vrije compositie

Willem Brunet de Rochebrune - Vrije compositie kopen? Bied vanaf 125!
Willem Brunet de Rochebrune - Vrije compositie kopen? Bied vanaf 125!Willem Brunet de Rochebrune - Vrije compositie kopen? Bied vanaf 125!Willem Brunet de Rochebrune - Vrije compositie kopen? Bied vanaf 125!
  • Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Volledig Abstract Special special.
De schilder is geboren op 29 juli 1905 te Batavia (Nederlands Indië). Woonde en werkte o.a. in Batavia, Semerang, Djokja, Bandoeng, Den Haag, Leiden, Utrecht, Kampen en St. Paul-de-Vence te Frankrijk, sinds 1938 in Amsterdam. Hij is een autodidact op het gebied van beeldende kunst. Schildert, tekent (pen) en aquarelleert composities en collages
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
80 cm
60 cm