Vlaams victoriaans kruis

Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!
Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!Vlaams victoriaans kruis kopen? Bied vanaf 780!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Goud
Stijl Antiek
Onderwerp Hanger
Afmetingen 8 x 5 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht 15.6 gram
Gemerkt Zonder keur
Mooi antieke victoriaans kruis, 19eeuws
Ook georgisch genoemd

Periode 1850 +- .
Bezet met 31 kl roos geslepen diamantjes .
1 diamant in het midden van 7mm .
Achterkant is goud ,
Voorkant zilver .
Afm :lengte 8cm
Breedte: 5cm
Dikte midden 0,6 mm.
Diamantjes in perfeckt staat
Antieke 19e eeuws vlaams kruis .
Goud met ziver
Bezet met 32 diamantjes
Een diamant in het midden van 7 mm
Diamantjes zijn in perfecte staat ,
Daar het om roos geslepen diamantjes gaat
Kan men het ctw niet bepalen .

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Menen, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 17,20
Naar Duitsland € 18,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,50

Sieraden

Alle sieraden (224)

Geplaatst door  Frama13
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
5
8
0.5