3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Jos Speybrouck - 14de Zondag na Pinksteren kopen? Bied vanaf 10!
Jos Speybrouck (1891-1951) Belgisch 14de Zondag na Pinksteren
Techniek Litho
Afmetingen 58.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 10
Leon Devos - Koffiepot met bloemen kopen? Bied vanaf 10!
Leon Devos (1897-1974) Belgisch Koffiepot met bloemen
Techniek Olieverf
Afmetingen 33 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Adriaan Cornelis - z.t. - abstract landschap met A.A. kopen? Bied vanaf 10!
Adriaan Cornelis (1912-1972) Nederlands z.t. - abstract landschap met A.A.
Techniek Monotype
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 10!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 10
Theo Koster - Handbewerkte zeefdruk, India Dreams I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Theo Koster (1952) Nederlands Handbewerkte zeefdruk, India Dreams I - Ingelijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 68.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Paul Versteeg - Foto, 5 KAAS - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, 5 KAAS - Ingelijst
Techniek Digitale Print
Afmetingen 78.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Antonie Wijnstroom - Korenschoof kopen? Bied vanaf 10!
Antonie Wijnstroom (1888-1971) Nederlands Korenschoof
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 45 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars RED BARON kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars RED BARON
Techniek Kunsthars
Afmetingen 12 x 13 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Peter Klashorst - Meisje met de Parel kopen? Bied vanaf 10!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Meisje met de Parel
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Huidig bod
€ 25
4 biedingen
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Volker Ritters - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Alchemist, Uitzicht, Landschap kopen? Bied vanaf 10!
Volker Ritters (1942) Duits Drie handgesigneerde zeefdrukken: Alchemist, Uitzicht, Landschap
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Mena Loopuyt - Op de markt kopen? Bied vanaf 10!
Mena Loopuyt (1902-1991) Nederlands Op de markt
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 20 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jochum Bakker - Compositie III kopen? Bied vanaf 10!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Compositie III
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 10
Jochum Bakker - Compositie II kopen? Bied vanaf 10!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Compositie II
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Jochum Bakker - Compositie I kopen? Bied vanaf 10!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Compositie I
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 97 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Kees van Bohemen - Doortje (proefdruk) voor prent 190 kopen? Bied vanaf 10!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Doortje (proefdruk) voor prent 190
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Drager Papier
€ 10
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Peter Klashorst - Phnom Penh boy kopen? Bied vanaf 10!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Phnom Penh boy
Techniek Computerprint
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Peter Klashorst - Phnom Penh girl kopen? Bied vanaf 10!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Phnom Penh girl
Techniek Computerprint
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars FOR EVER (friends) kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars FOR EVER (friends)
Techniek Kunsthars
Afmetingen 12 x 17 x 9 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 30
5 biedingen
Carina Maesser - Olieverf op doek, Drie stillevens kopen? Bied vanaf 10!
Carina Maesser (1920-2010) Nederlands Olieverf op doek, Drie stillevens
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Peter Klashorst - Dutch Glory kopen? Bied vanaf 10!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Dutch Glory
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 161
17 biedingen
Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 10!
Frans van Bommel (1939-2007) Nederlands Acryl op papier (2006)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars--ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars--ALS IK JOU NIET HAD
Techniek Kunsthars
Afmetingen 14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Huidig bod
€ 60
11 biedingen
Hans Garritsen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Hans Garritsen Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Hans van de Ven - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Hans van de Ven (1937) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 76 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - De Dijle in Leuven kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd De Dijle in Leuven
Techniek Olieverf
Afmetingen 98 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Scott Neary - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Scott Neary (1949) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 10
Elisabeth Coster - Stadhuis Delft kopen? Bied vanaf 10!
Elisabeth Coster (1879-1955) Nederlands Stadhuis Delft
Techniek Droge Naald
Afmetingen 48 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Roger Hebbelinck - Soir au Port kopen? Bied vanaf 10!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Soir au Port
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 10!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Kalami
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Ad van Hassel - Gele Tulp kopen? Bied vanaf 10!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Gele Tulp
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Eric Toebosch - Het Mysterie kopen? Bied vanaf 10!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Het Mysterie
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jan Miechels - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 10!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands Winterlandschap
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10