3. items
  5. Vanaf 10 euro bieden

Vanaf 10 euro bieden

U vindt hier een overzicht van alle items die worden aangeboden met een openingsbod van 10 euro. In de veilingwereld wordt dit ook wel “à tout prix” genoemd (ATP). Het is de meest zuivere vorm van veilen. Kunstveiling kent geen verborgen minimale prijs. De hoogste bieder is dus altijd winnaar van het item!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Dancing apsara kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Dancing apsara
Techniek Hout
Afmetingen 30 x 15 x 4 cm (h x b x d)
€ 10
Andy Warhol - Siberian Tiger uit de serie Endangered Species kopen? Bied vanaf 10!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Siberian Tiger uit de serie Endangered Species
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 112 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Ruud Cornelisse - gemengde techniek op papier - zonder titel - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands gemengde techniek op papier - zonder titel - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Aat Veldhoen - Tijdgenoten kopen? Bied vanaf 10!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Tijdgenoten
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 31 x 32 cm (h x b)
€ 10
Jan Frans Cantre - “Floreal” / Lentekinderen kopen? Bied vanaf 10!
Jan Frans Cantre (1886-1931) Belgisch “Floreal” / Lentekinderen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Nico van der Jagt - Boerderij met geiten - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Nico van der Jagt (1888-1959) Nederlands Boerderij met geiten - Handgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Ernst Ludwig Kirchner - 1880-1938 kopen? Bied vanaf 10!
Ernst Ludwig Kirchner (1880-1938) Duits Zwitsers 1880-1938
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 10
Sal Meijer - "Oudemanhuispoort" kopen? Bied vanaf 10!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands "Oudemanhuispoort"
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 10
Jan Teunissen - TITEL (NL) Zonsondergang Maasvlakte (2) Nederland kopen? Bied vanaf 10!
Jan Teunissen (1949) Nederlands TITEL (NL) Zonsondergang Maasvlakte (2) Nederland
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 30
5 biedingen
Jan Teunissen - TITEL (NL) Zonsondergang Slufterstrand Maasvlakte (1) Nederland kopen? Bied vanaf 10!
Jan Teunissen (1949) Nederlands TITEL (NL) Zonsondergang Slufterstrand Maasvlakte (1) Nederland
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ---ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 10!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Sculptuur van Kunsthars ---ALS IK JOU NIET HAD
Techniek Kunsthars
Afmetingen 14 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 95
10 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Rivier kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Rivier
Techniek Olieverf
Afmetingen 14.5 x 19.5 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter. kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Amerikaans Winter.
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Peter van den Braken - Oktoberavond kopen? Bied vanaf 10!
Peter van den Braken (1896-1979) Nederlands Oktoberavond
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
8 biedingen
Anna Doedijns - Rotterdam kopen? Bied vanaf 10!
Anna Doedijns (1942) Nederlands Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Jan van Rijsewijk - Rotterdam kopen? Bied vanaf 10!
Jan van Rijsewijk (1954) Nederlands Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Don Ken - Gemengde techniek op papier, Gogogo - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Don Ken (1956) Belgisch Gemengde techniek op papier, Gogogo - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 87.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 100
7 biedingen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 70
11 biedingen
Daniel Caso - Puzzle of Life / Let Go kopen? Bied vanaf 10!
Daniel Caso (1950-2024) Nederlands Argentijns Puzzle of Life / Let Go
Techniek Olieverf
Afmetingen 140 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Daniel Caso - De zoektocht naar kennis kopen? Bied vanaf 10!
Daniel Caso (1950-2024) Nederlands Argentijns De zoektocht naar kennis
Techniek Olieverf
Afmetingen 180 x 240 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria Caullet Nantard Portret Maria en kind kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Maria Caullet Nantard Portret Maria en kind
Techniek Betongips
Afmetingen 29 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Titus Nolte - zonder titel (Kop) kopen? Bied vanaf 10!
Titus Nolte (1955) Nederlands zonder titel (Kop)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Lieske Meima - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Lieske Meima (1963) Nederlands Zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Hannie Terpstra - Drieluik kopen? Bied vanaf 10!
Hannie Terpstra (1929) Nederlands Drieluik
Afmetingen 13 x 15 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Hannie Terpstra - Drie hoek vaasje kopen? Bied vanaf 10!
Hannie Terpstra (1929) Nederlands Drie hoek vaasje
Afmetingen 10 x 7.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gewicht 150 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Roel Mostert - Het hijsen van de vlag kopen? Bied vanaf 10!
Roel Mostert (1949) Nederlands Het hijsen van de vlag
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 97 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Jack Hellinga - Stadsingang kopen? Bied vanaf 10!
Jack Hellinga (1917-1995) Nederlands Stadsingang
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988 kopen? Bied vanaf 10!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 10/35 - 1988
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Kate Wilkinson - Zonder titel - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Kate Wilkinson (1964) Engels Nederlands Zonder titel - Handgesigneerd
Techniek Olieverf
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Bernhard Luginbühl - Kunstmuseum Bern kopen? Bied vanaf 10!
Bernhard Luginbühl (1929-2011) Zwitsers Kunstmuseum Bern
Techniek Litho
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
€ 10
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 10!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Victor Linford - Kalender met 6 offset-litho's kopen? Bied vanaf 10!
Victor Linford (1940-2002) Nederlands Kalender met 6 offset-litho's
Techniek Offset
Afmetingen 48 x 33.6 cm (h x b)
€ 10
Titus Nolte - Titus Nolte, poster-ontwerp, 1986, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Titus Nolte (1955) Nederlands Titus Nolte, poster-ontwerp, 1986, gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 10
Huibert van Dorp - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Huibert van Dorp (1949) Nederlands zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 54 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Huibert van Dorp - Mmmmm kopen? Bied vanaf 10!
Huibert van Dorp (1949) Nederlands Mmmmm
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Tonel (Ps.) - V.I.Lenin, Wat te doen? kopen? Bied vanaf 10!
Tonel (Ps.) (1958) Cubaans V.I.Lenin, Wat te doen?
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 14.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 10!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Ets 1962
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Steven Reyers - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Steven Reyers (1951) Nederlands Zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Walter Barten - Ets La Roca I kopen? Bied vanaf 10!
Walter Barten (1935-2004) Nederlands Ets La Roca I
Techniek Ets
Afmetingen 46.8 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10