Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
De aquarel heeft altijd opgeborgen gezeten in een showmap. Over de kunstenaar:
- Wikipedia, 'Sjef van der Voort'
- Marcel van der Voort, 'Sjef van der Voort. De queeste naar de vader achter de kunstenaar.'
- Marcel van der Voort, 'Sjef van der Voort. De tekenaar'. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Asten, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||