Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Carlo Moretti - Eendje van Muranoglas
Johan van Oord - Gesigneerde zeefdruk - 1993 - 70/90
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Overig |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 29 x 25 cm (h x b) |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||