Olieverfschilderij van Sam Schellink – Nederlands Landschap met Berkenbomen
Dit schitterende olieverfschilderij, geschilderd door de gerenommeerde Nederlandse kunstenaar Sam Schellink, toont een betoverend Nederlands landschap. Op het doek zien we een serene heide met een rij witte jonge berkenbomen, die samen een harmonieuze compositie vormen. Daarnaast zijn er diverse planten en grassoorten te zien die, door de subtiele penseeltechniek, lijken mee te bewegen met de wind.
De kleuren van de hemel, die variëren van rood tot blauw, geven de indruk van een prachtige zonsondergang, waardoor het schilderij een mooi en rustig sfeervol karakter krijgt.
Het schilderij is handgesigneerd aan de voorzijde en komt in een grote, strakke, brede zilveren lijst, waarvan de ondergrond rood is. Deze lijst vertoont enkele verf beschadigingen, waardoor de rode ondergrond op sommige plaatsen zichtbaar is, wat het geheel een authentiek gevoel geeft.
De conditie van het schilderij is goed; op de achterkant lijkt het alsof het ooit gerestaureerd is. Aan de voorkant is er echter totaal niets van te zien, wat wijst op een toprestauratie. Op de achterkant van de lijst staat heel klein geschreven: “S. Schellink, 20-12-1958, overleden 82 jaar oud,” wat bijdraagt aan de historische waarde van het kunstwerk.
Afmetingen:
• Totale afmetingen: 57 cm breed en 77 cm hoog
• Afmetingen doek: 40 cm bij 60 cm
Een prachtig exemplaar dat een uitstekende aanvulling zal zijn voor elke verzameling van Nederlandse kunst of als decoratief stuk in uw interieur.
Verzending:
Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.