Titel: Transavia
Techniek: Zeefdruk
Nummer: 163/200 Afmetingen zeefdruk: 49 x 70 cm
Afmetingen voorstelling: 32 x 57,5 cm
Ingelijst: Nee, volledige aluminium lijst aanwezig, zonder glasplaat Gesigneerd: Hand gesigneerd Datum: 1981 Conditie: Zeer goed
Sam Middleton was een mixed-media kunstenaar uit New York City. Hij reisde de hele wereld over met de US Merchant Marine, woonde in Mexico en Zweden en vestigde zich uiteindelijk in Nederland waar hij "deel uitmaakte van de aanzienlijke contingentie van expatriate Afro-Amerikaanse kunstenaars". 1927-2015
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uitgeest, Nederland
koeriersdienst