Mooie offsetprint Roger Raveel Jaar: 2003 Uitgave: De Standaard Werk gesigneerd en gedateerd in de druk. Offsetprint en uitleg hangen nog aan elkaar, Ingelijst in zwarte kader 40x30 cm Het werk zelf is 36 X 27cm Papier: speciaal Bio Top papier van 160gram
Wordt verstuurd met track and trace.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 16,20
€ 16,20
Europese Unie
€ 26,00
Wereldwijd
€ 68,50