Rob Vermeer - '' De Hond ''

Rob Vermeer - '' De Hond '' kopen? Bied vanaf 10!
Rob Vermeer - '' De Hond '' kopen? Bied vanaf 10!Rob Vermeer - '' De Hond '' kopen? Bied vanaf 10!
  • Rob Vermeer (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 999
Een bijzonder kunstwerk van Rob Vermeer, getiteld "De Hond," oorspronkelijk gemaakt voor het prestigieuze Elegance Project in 1987. Vermeer, geboren in 1944 in Haarlem, ontwikkelde zijn kunstvaardigheden al op jonge leeftijd en begon zijn carrière als decorateur en sceneschilders. Zijn vroege werken bestonden vooral uit haven- en stadsgezichten.

Echter, een ervaring bij Stonehenge in Groot-Brittannië veranderde zijn artistieke visie voorgoed. "Er werd me daar iets duidelijk… iets belangrijks," zegt hij. Sindsdien creëert hij werken doordrenkt met mythische kracht, een poging om datgene over te brengen wat niet in woorden te vangen is.

Vermeers schilderijen zijn tentoongesteld in zowel Nederlandse musea en galerieën in Almere, Nijmegen, Santpoort en Den Haag als internationaal in Malta en Curaçao. Zijn werk is geliefd onder kunstverzamelaars en heeft lovende kritieken ontvangen in gerenommeerde Nederlandse kranten en tijdschriften.

Grijp nu de kans om dit bijzondere werk, "De Hond," van Rob Vermeer aan uw collectie toe te voegen en laat u meevoeren in zijn unieke, mythische wereld.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Rob Vermeer (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MarcJansen
Lid sinds 2024
13 verkochte items
Alle items (15)
21 cm
28.5 cm