Een opvallende lithografie van de Nederlandse kunstenaar Pjeroo Roobjee door de Belgische kunstenaar Pjeroo Roobjee in 2001.
Het kunstwerk, genaamd “Kapoenen” (wat schurken of kapoenen betekent), is gemaakt in Roobjee's zeer herkenbare stijl. Het toont meerdere mensen die dineren en drinken in een zeer interessante opstelling. Roobjee's unieke stijl combineert kleur, inhoud en een (donkere) humor. Zijn werk is vaak geïnspireerd door geweld, consumptie en erotiek. Dit maakt zijn kunstwerken interessante statement pieces die zeker de aandacht zullen trekken in het decor.
Gesigneerd, benoemd en genummerd aan de onderkant.