Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 - Verkocht

Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!Pieter van den Bogaard - Handingekleurde ets , Zonder titel – 1974 kopen? Bied vanaf 40!
  • Pieter van den Bogaard (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 11 cm (h x b)
Incl. lijst 35 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een ets uit 1974 van de Nederlandse kunstenaar Pieter van den Bogaard (1939).
    -Gesigneerd en gedateerd met potlood.
    -Ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met passe-partout en glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 35 x 26,5 cm. Beeld / ets, 17 x 11 cm.
    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
    -Conditie: De ets is in goede staat en is door de kunstenaar afgedrukt met in het midden een verticale ophoging in het papier. De lijst heeft slijtplekken.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Pieter Martinus Aloysius van den Bogaard, geboren 06-10-1939 in Amsterdam, schilder, tekenaar en graficus.
    -Opleiding:
    In Breda gestudeerd aan de Akademie voor Beeldende Kunsten St. Joost (1955-1960).
    In Parijs gestudeerd aan de Academie Supérieure des Beaux Arts (1962).
    In Parijs grafiek gestudeerd bij Stanley Hayter in zijn Atelier 17 (1962).
    In Antwerpen gestudeerd aan het Hoger Instituut voor Schone Kunsten (1963).
    In Amersfoort en in Tilburg / Studies op de Academie voor Beeldende Kunsten (1964).
    -Plaats van werkzaamheid: Millingen aan de Rijn.
    Literatuur: Jacobs 1993 ; H. Redeker, Hedendaagse portretkunst in Nederland, Haarlem 1986, p. 36-37.

    -De ingelijste ets kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -De ingelijste ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Frankrijk en Duitsland: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De ets is in goede staat en is door de kunstenaar afgedrukt met in het midden een verticale ophoging in het papier. De lijst heeft slijtplekken.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Pieter van den Bogaard (1939)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3226 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
26.5 cm
35 cm
11 cm
17 cm