Peter Yamaoka - "American snowglobe"

Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!
Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!Peter Yamaoka - "American snowglobe" kopen? Bied vanaf 75!
  • Peter Yamaoka
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1976
Techniek Aquarel
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
aquarel door : Peter Yamaoka (1948-2022)

met pen gesigneerd en gedateerd '76

afmeting : 55 x 47.5 cm ( op blad 65.5 x 54 cm )
conditie : uitstekend, voldoende marges (met tape restanten aan buiten raden, pass partout montage), verso blank

Peter Yamaoka (1948-2022) woonde en werkte in Roxbury, New York, in het hart van de Catskill Mountains. Hij studeerde schilderkunst aan de Rhode Island School of Design en deed postdoctoraal werk in grafiek aan het Royal College of Art in Londen.
De focus van zijn vroege werk lag op prentkunst, tekenen en schilderen.

voldoende marges (tape restanten aan buitenrand voor pass partout montage), verso blank
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 22,00

Peter Yamaoka

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  doorn2150
66 verkochte items
Alle items (4)
54 cm
65.5 cm