Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Jaartal | 2003 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.