Bettina Rheims - "Elizabeth Berkley zit vast in bamboestruiken" Los Angeles, 1995 - genummerd
Pieter Dupont - Hooiberg met boerderij - Ets op zink
Frits van Eeden - Steigerende hengst op 1 been
Ton Schulten - Herfst 2 - ingelijst - 1998 - 180 ex
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1896 |
Techniek | Litho |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Passe-partout | 48 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.