Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd

Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Pat Andrea - grote -1970- kleuren-lithografie "zomeravondtraining" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
  • Pat Andrea (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Litho
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Schilder, Tekenaar
  • Opleiding: Pat Andrea volgde van 1960 - 1965 zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag. Op dit moment geeft Andrea 1 dag per week les aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Parijs. Pat Andrea woont, en werkt afwisselend in Den Haag, Parijs en Buenos Aires.
  • Pat Andrea maakt graag schetsen naar aanleiding van waarnemingen en/of gebeurtenissen uit het dagelijks leven. Andrea doet dit met verschillende materialen zoals, grafiet, waterverf en houtskool. Hij behoort tot de avant-garde van de Nederlandse kunst.
  • Pat Andrea won in 1964 de Jacob Marisprijs voor tekenen, en in 1971 de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst. In 1979/1980 ontwerpt Pat Andrea de omslag voor het NS spoorboekje.
Mocht u de door ons aangeboden kunstwerken (voor de veiling afloopt) eerst willen bezichtigen, dan bent u vanzelfsprekend van harte welkom in onze zaak in Purmerend. Graag een berichtje/mailtje vooraf om daar een afspraak voor in te kunnen plannen. Na afloop van de veiling kunt u (afhankelijk van het formaat en de kwetsbaarheid van het betreffende item) kiezen uit diverse verzend (Postnl) /bezorg (Swift of onze eigen koerier) en/of afhaalopties.  Het verpakken gebeurt zorgvuldig en met voldoende materiaal (noppenfolie/mdf-platen) om evt. schade tot een minimum te beperken. Bij meerdere aankopen zullen wij waar mogelijk, gecombineerd verzenden om de kosten voor u zo laag mogelijk te houden. Ophalen kan op ieder gewenst moment tot 1 maand na aankoop! Heeft u langer de tijd nodig is dat ook altijd bespreekbaar.
ConditieRedelijk
lichte vouw linksboven - losbladig
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00