Heel grote! (116 x 84) handgesigneerde affiche van de "Scotch Gambit"
Uitgebracht in het jaar 2000 ter gelegenheid van drie solo-exposities in de Hayward Gallery in Londen, Museum Jean Tinguely in Basel en Galerie Ronny van de Velde in Antwerpen.
Handgesigneerd rechtsonder, bij het signeren heeft Panamarenko de gedrukte handtekening doorstreept.
Herkomst:
Private collectie, België.
Let op, zie conditie en foto's.
Conditie Zeer Goed
Zeer goede staat, met wat beschadigingen langs de randen van het blad (kreukeltje/vouwtje). Langs de onderste rand is het blad op twee plekken beetje ingescheurd.
Verzekerde verzending met track en trace.
Als u het werk eerst wil komen bekijken, of als u vragen heeft, kan u de knop "vraag de verkoper" gebruiken.