Panamarenko - Flying Tiger I
Prachtige litho met diepdruk van Panamarenko. Met bijhorende map zie foto.
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder
nr 70/100
Uitgave van galerie Ronny Van De Velde, 1998
Oplage van slechts 100 stuks
Komt in de bijhorende map, bedrukt met de titel en het rode logo "nailati efil, Panamarenko"
Verzekerde verzending met track en trace
Bekijk ook de andere werken in veiling door te klikken op de link "alle items van deze verkoper"
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u een bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper"