Johnny Friedlaender (1912-1992) Gesigneerde en genummerde originele aquatint-ets
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35.5 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60