Alfons Blomme - Onder de Rialto-brug in Venetië
Max Ernst - ‘Na mij.’ Origineel-Farblithografie 1971 Spies/Leppien Nr
Alfons Blomme - Markt aan de voet van het Belfort te Brugge
Joan Gardy Artigas - Hommage à A & M Maeght
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 80 x 40 x 40 cm (h x b x d) |
Gewicht | 20 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Siemens
draaibare ergonomische designstoel (tandarts/lab stoel/kruk)
jaren '70-’80
Stoel
is in goede
vintage
staat, met minimale gebruikssporen. Gewicht
ca 17kg
Conditie | |
Conditie | Goed |
Stoel is in goede vintage staat, met minimale gebruikssporen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland |