Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Karton |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 68.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
er loopt een horizontale vouw over het blad. er zitten ook een soort vochtvlekken op het blad, zie de foto's | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.