Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
goed denk ik | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||