Jaartal | 1995 |
Techniek | Acryl |
Drager | Hardboard |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
De afbeelding zelf is helemaal gaaf. Aan de achterzijde van het schilderij is te zien dat het hardboard waarop het werk geschilderd is ooit een beetje vochtig is geweest, dat toont een paar vochtkringen. De plaat is niet krom getrokken. Een hoek van het hardboard is beschadigd, maar dit valt weg in de lijst en is aan de voorzijde niet zichtbaar. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rosmalen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter