Selwyn Senatori - Acryl op doek, I love you
Leon Adriaans - Duive eieren, acrylverf op paneel
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Klaas Gubbels - Ingelijst acryl op doek: "Sober A" - 2003
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Board |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | Redelijk | ||
In redelijk staat - gebruikt met kleine tekenen en vlekjes - zie foto's | |||