Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955

Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!
Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!Nicolas Watts - Mercedes-Benz W196 #12 Stirling Moss (Signed) Winner British Grand Prix 1955 kopen? Bied vanaf 199!
  • Nicolas Watts (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Giclée
Drager Papier
Stijl Realistisch
Onderwerp Sport
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 32/40

  • Stirling Moss is depicted in his Mercedes-Benz 196 leading team-mate Fangio, on his way to his first championship victory in the 1955 Britisch Grand Prix at Aintree.

Edition signed by Stirling Moss (With Certificate)
Format Print : 43 x 64/71 x 61 cm. Overall Size.
Giclee Print Limited 32/40 Pcs.
Binnen Nederland € 10,70
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25

Nicolas Watts (1947)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Fred01
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
71 cm
61 cm