Wouter Johan van Smorenburg - 3 schilderijen (ca 1900) waarvan 2x onbekend
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25.5 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eindhoven, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||