Keith Haring - Don't worry (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth van Saksen" 1981 - Oplage 70 - gesigneerd en genummerd
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Peter Nieuwendijk - Nieuw Leven
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 8 x 9.5 cm (h x b) |
Gewicht | 375 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Chip op bovenrand | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||