Jan Elburg - materieschilderij - 1965
Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2016 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 14.8 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||