Schilderij 'Vaas met bloemen'
Kunstenaar: Marie-Madeleine Deckers (1914, 1995), echtgenote van MARCEL DELMOTTE
Gesigneerd: Ja, DECKERS M-M.
Techniek: olieverf op paneel
31 x 25cm zonder lijst of kader
Jaar: 1982
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 26,50
€ 26,50
Europese Unie
€ 26,50
Wereldwijd
€ 68,50