Hugo Tieleman - Mens en Natuur
Jan Elburg - materieschilderij - 1965
Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 55 exemplaren |
Zeefdruk portret van Marianne Haselhoff (1944) uit de Gelderse grafiekmap. Gesigneerd met potlood ( onder het passe partout.).
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||