Herman Brood - 4 boeken: Souvenirs 1e druk/Wild Romance de film/Broodje gezond en halfom
Cecile de Bruijn - Zonder titel
Jaartal | 1994 |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 96 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De lijst heeft hele lichte gebruik sporen maar niks noemenswaardig | |