Karl Fred Dahmen - "Landschap negatief-positief" - oplage 75 - gesigneerd-genummerd
Herman Brood - Vegas - groot canvas spieraam 50x70 cm - ingelijst
Valentino Vago - Arte de scultura
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in zeer goede staat. De marges zijn zeer ruim. Aan de randen enig verkleurd. Zeer minimaal. Zelf zou ik de nieuwe eigenaar aanraden om er een fris passe partout tegenaan te leggen. Dat kost bijna niks. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.